Bir Regal buzdolabını satın alıp yıllar boyu dayanıklılık ömrü ve en güzel kalitelerden birini  tercih etmiş olursunuz. Buna rağmen yardıma ihtiyacınız  olabilir. Regal teknik servisimizde Regal'nin müşteri hizmetleri değil birebir ustası size hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı olur
 
Regal buzdolabı tamircisi olarak Her zaman yakınınızdayız: Regal teknisyenlerimiz ve seçilmiş servis ustalatımız istanbul un her yerinde Regal markası adına servis vermektedir.
 
Size en yakın yetkili Regal teknik servisi Regal buzdolabınızda bir arıza olması durumunda size alışılagelmiş Regal profosyonelliğinde kapsamlı bir servis sunuyoruz. Regal teknik servis ve profosyonel ustalarımız tarafından; Regal markalı buzdolabını kullanan müsterimize daha kaliteli hizmet vermek ve Regal buzdolabı kurulum, bakım ve onarım sonrası servis hizmetini yerine getirmek, ürünlerinin tanıtımına yönelik genel veya kişiye  bilgilerini vermek, müşteri memnuniyetini maximum seviyeye çıkarmak ve bu doğrultuda siz değerli müsterimize daha iyi hizmet sağlamak için bu işle mesgulüz. Regal buzdolabının tamiri  ya da teknik servis hizmeti verilmesi durumunda kullanıcılardan bazı kişisel veriler talep edilmektedir. Kişisel veri, kişiyi belirli veya belirlenebilir kılan her türlü bilgidir. Bu bilgiler, örneğin, ad,  adres, e-posta adresini veya telefon numarası gibi bilgiler istenir. Servisimizin selameti açısından gereklidir.

Regal Buzdolabı Servis Çalışmaları