Bosch çamaşır makinesi teknik servisi olan DENİZ TEKNİK SERVİS müşteri odaklı servis anlayışıyla müşterilerimize hizmet vermektedir. Çamaşır makinesinde oluşan her arıza ve sorun için uzman ustalarımız sorunla yakından ilgilenir. Hızlı ve çözüm odaklı servis hizmeti veren beyaz eşya tamirci olan servisimiz bir telefon kadar yakındır. 
Servis odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini her detayda servis hizmetine yansıtmaktadır. Beyaz eşya servisi bölümümüz gerekli cihaz ve ekipmanlarla arıza tespiti yapmaktadır. Beyaz eşya alanında uzman personelimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine çamaşır makinesi tamir hizmetimiz vardır. Bosch çamaşır makinesi ve her markada oluşan  arızaya bakan, konusunda uzman ekibimiz ile aynı gün müdehale ediyor ve teslim ediyoruz. Çamasır makinesi arazılarınız ile ilgili bilgi almak ve Beyaz Eşya Servisi garantisi ile hizmet almak isterseniz ustamızı aramanız yeterlidir. Çamaşır makinenize elektrik gelmiyor ise; fişini ve krizi kontrol edin makineyi açtığınızdan emin olun. Çamaşır makinesi arazılarınız ile ilgili bilgi almak ve Beyaz Eşya Servisi garantisi ile hizmet almak isterseniz ustamızı bizzat aramanız yeterlidir.
Arızaların giderilmesinden sonra oluşabilecek aynı şikayetler sonucu ücret ödemezsiniz. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz beyaz eşyada en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Güven ve Kalite bizim için ön plandadır. Sahte servis kurbanı olmayın. Bizimle çalışan ustaları titizlikle seçeriz, sadece işçiliği değil terbiyesi ve davranışı da önemlidir. müşterinin madur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.
GÜVEN VE KALİTE
Aynı Gün Servis Beklemeden servis hizmeti alabilirsiniz.
Aynı gün servis hizmeti acil veya normal farketmeksizin tüm durumlar için geçerlidir, kayıt alındıktan hemen sonra araçlara gönderilen talebiniz size en hızlı servisi verebilmek için işleme alınır. 30 dakika ile 2 saat arasında adresinizde oluruz. Beklemeden işlemleriniz gerçekliştirilir, üstelik uygun ve kaliteli bir anlayışla.
AYNI GÜN SERVİS
Servis Ücretleri Tüm bölgeler için aynı servis ücreti uygulanır.
Beyaz eşya servisi olarak İstanbul avrupa ve anadolu yakasının tüm ilçelerine aynı servis ücretini almaktayız. Böylelikle yakınınızda veya uzağınızda olmamız ekstra ücretlerle sonuçlanmaz. İşçilik ve parça ücretleri uygun ve kalitelidir. Servisimizde şişirilmiş ücretlerle karşılaşmazsınız.
Mümkün olduğu müddetçe çamaşır makinenize
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.
Parça bulunamadı, tamir olmuyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.Çamaşır Makinesi Bosch servis ve tamir

Bosch Çamaşır Makinesi Servis Çalışmaları