Arçelik buzdolabı TEKNİK SERVİSi Destek bölümlerimizde Arçelik buzdolabı onarımı ve bakımı üzerine size seçtiğiniz ayrıntı seviyesinde kolay anlaşılır ve kolay takip edilir uzman tavsiyesi sunarız anlatırız. Evinizde kendinizin giderebileceği arızaları teknik destek hattımızdan alabilirsiniz.
Arçelik buzdolabı ustamız size teknik bilgi verir. Bu, size belirli Arçelik ürünleriniz için doğru kullanma kolay onarımlar, temizleme ve bakım tavsiyesi ve daha birçok kısa ve öz destek seçeneklerini kolayca öğrenmenizde yardımcı olacaktır.
 
Arçelik buzdolabı bakımı, temizlenmesi ve onarımı hakkında bilgi almak için sadece serbisimizi aramanız yeterli. Hem alo teknik destek hemde servis olarak hizmet veriyoruz.
Servisimizin teknik depertman olarak hizmet verdiği bölgelerin en başında İstanbul Anadolu Ve Avrupa yakasında gezici ekipleri ve teknik servisleri bulunmaktadır. Hangi ilçe veya sermtten ararsanız arayın servis ücretinde yükselme olmaz. Fiyatlarımız sabit ve uygundur. İstanbulun her  bölgesine servis hizmeti veren teknik servisimiz işini doğru yaptığını göstermekte ki  buralara kadar uzun yıllardır bir tane dahi şikayet almadan baş ağrısı çekmeden çalışmış kazanmıştır. Teknik servisi olarak Arçelik markası altında olan çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı , ankastre , fırın gibi ürünlerinize bakım ve onarım işlemleri yapmaktayız.Servisimizinilk kuralı müşteri'nin memnuniyetini sağlamakla beraber mağdur durumda bırakmayacak şekilde arızalarını ve bakımlarını kısa sürede gidermektedir. Mevcudiyetinin yegane temellerinden biri budur.
Teknisyen arkadaşlarımız bosch markası altında yıllarca süren eğitimlerinden aldıktan sonra çekirdekten yetişmek üzre atölyemizde yetişir. Ustalarımız en az 5 yıllık ortalama 8 yıllıktır. sertifikalarla kurumuzda çalışmaktadır. Eğitimleri hala devam etmekte olan ustalarımız işlerinin en iyisini ve en kalitesini yapmakta olup günümüz teknolojisini kullanarak sizlerin her türlü arızasını çözmektedirler.
 
Arçelik teknik servisi olarak siz müsterimize yıllarca teknik destek ağı ve teknik servis imkanı ile hizmet vermiş olan büyük bir kuruluşun adı altında çalışmaktan gurur duyan ve arızayı bulunan yerde olduğunca ivedi ve dikkatli bir şekilde tespit ederek çözen teknik servisimiz Merkezinden hizmet vermektedir.

Arçelik Buzdolabı Servis Çalışmaları


Arçelik Buzdolabı servisi Etiler

Arçelik Buzdolabı servisi Etiler

İstanbul Beşiktaş ilçesi Etiler semtinde Arçelik Buzdolabı servisi başarıyla tamamlanmıştır. Deniz beyaz eşya servisi olarak,Sizlere dah....