Profilo bulaşık makinesi servisi olarak Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra sunduğumuz, beyaz eşyaları evden alıp-onarım sonrası eve bırakma, aksesuar ve temizlik ve bakım ürün taleplerinin eve teslimatı gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz en önemli ayrıcalıklarımızdır. Yılda birçok beyaz eşya  montaj ve ilk bilgilendirme hizmeti veren uzman servislerimiz eğitimli, tecrübeli ve donanımlı ustaları sayesinde müşteri memnuniyetimizi bağımsız pazar araştırmalarına göre %98e taşımıştır. Tüm gayretimizle bu memnuniyeti % 100 gibi zor bir hedefe ulaştırma arzusundayız. Bu yüzden tüketicilerimizden gelen her bir geri bildirim, öneri ve şikayeti büyük bir hassasiyetle değerlendirmekteyiz. Profilo Bulaşık Makinesi Servisi annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev islerindendir bulaşık yıkamak gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Az su tüketimleriyle çoğu evin gözdesi haline gelse de bu makinelerinde servis görmeleri kaçınılmazdır. Bulaşık makinenizin bakımını tamirini ve onarımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.
Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ustamızla birebir görüşmeniz sonucu  veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Profilo, Bulaşık Makinesi, servis , tamir, Profilo Bulaşık Makinesi servis ,Profilo Bulaşık Makinesi   tamir,Profilo Bulaşık Makinesi usta

Profilo Bulaşık Makinesi Servis Çalışmaları