Regal bulaşık makineniz DENİZ TEKNİK SERVİS  Güvencesiyle bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Regal markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve arıza bildirimlerinizi adresinize en yakın teknik ekibe yönlendirerek tamir işlemini gerçekleştiriyoruz!
Servisimiz;
1 Yıl Garanti
Yerinde Servis İmkanı
7/24 Servis Hizmeti
Orjinal Yedek Parça
               Ve
Profesyonel Ekip
Bizi diğer beyaz eşya servislerinden ayıran en büyük özelliklerden biri ise çağrı merkezimizdir. Aradığınız numarada karşınıza çıkacak kişi beyaz eşya tamircisi İşinde uzman ustamızdır. Ustamızı arayan müşterilerimizin  %60’ından fazlasının sorunun telefonda ücretsiz olarak giderdik ve gidermeye devam ediyoruz. Ücretsiz telefonda teknik destek  sağlıyoruz. Bir müşterimiz beyaz eşya servisimizi aradığı zaman ilk önce arızanın ne olduğu konusunda müşterimizden bilgi alınır. Bir çok arızanın telefon ile müşterilerimiz tarafından giderebildiğini defalarca tecrübe ettiğimizden, servis yönlendirmesi yapmadan önce sorunun çözümü ile ilgili pratik bilgiler müşterimize aktarılır. Sizde uygun fiyat ile beyaz eşya servis ağımızdan yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken servisimizi aramaktır. Aynı Gün Servis...
Haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veren firmamız tüm arızalara yerinde ve aynı gün içinde müdahale ediyor. Aynı gün onarım için DENİZ TEKNİK SERVİS'i şimdi arayın.
Ekibimiz donanımlı teknik servis araçları ve uzman personeli ile yaşadığınız tüm teknik sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Ağır işçilik gerektiren durumlarda atölyeye alınan bulaşık makineniz tüm bakımları yapılır öyle teslim edilir. Çok mecbur kalınmadıkca Bulaşık makinesi dükkana gitmez. Bulaşık Makinesi Servisi Ev hanımlarının en büyük yardımcısı bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti veriyor. Bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun aynı gün ve yerinde onarımı için bizi şimdi arayın.

Hızıyla ve kalitesiyle adından oldukça bahsettiren  Regal Servisimize telefon yoluyla faydalanmanız mümkün. Siz telefonu kapadıktan sonra sizlere verilen zaman diliminde evinize gelen deneyimli kadro beyaz eşyanızı en kısa zamanda tamir ederek sizlere teslim edecektir. Evde servis anlayışını İstanbul ile tanıştıran firmalardan biri olan Regal Servisimiz, ürünleriniz için gerekli olan yedek parçayı evinizde hemen değiştirebilmekte ya da teknik işlemi hemen evinizde uygulayabilmektedir.Regal, Bulaşık Makinesi, servis , tamir, Regal Bulaşık Makinesi servis ,Regal Bulaşık Makinesi   tamir,Regal Bulaşık Makinesi usta

Regal Bulaşık Makinesi Servis Çalışmaları