Beko buzdolabı modelleri, A, A+ , A++ ve A+++ çeşitleri ile elektrik tüketimi açısından her cebe hitap eden, aslında tasarruf açısından  ve her talebe cevap veren teknolojidir. Beko buzdolabı modeli çeşiti ne olursa olsun Beko buzdolabı servisi, bakım, onarım, arıza kontrol ve yedek parça açısından istanbul'un her ilçsine ve semtine servis hizmeti sunan hızlı ve uzman bir ekibe sahip olan servis firmasıdır.
 
Renk ve model seçeneği oldukça fazla olan Beko buzdolabı modelleri, 10lt, 99lt, 100lt, 200lt, 300lt, 400lt, 500lt, 600lt ve hatta 600lt üzeri kapasiteli modelleri ile her eve ve her mekana ürünün hizmetini etmektedir. Ofis tipi, çift kapılı, tek kapılı, gardırop tipi, iki kapılı – iki çekmeceli, tek kapılı – tek çekmeceli tasarımları ile de her ortama uygun modelleri vardır.
 
Garantili Beko buzdolabı servisinin yapamayacağı bir buzdolabı arızası yoktur. Buzdolabında görülen arıza türlerine göre ivedi bir müdahale ile Beko buzdolabı servisi tüm arızalara profesyonel çözümler üretmekle birlikte orijinal parça değişimi ile garantili hizmet sunmaktadır.
 
Beko buzdolabı sorunları
 
-Buzdolabı çalışmıyor tepkime vermiyor.
 
-Buzdolabı soğutmuyor
 
-Buzdolabı sesli çalışıyor. Ses yapıyor
 
-Dipfrizde buzlanma ve karlanma var
 
Beko buzdolabı servisi
 
-dolabın üzerindeki kir ve pislikler temizlenerek dolabı uzaklaştırılır.
 
-dolabın içindeki buzlar eritilir.
 
-Herhangi bir gaz kaçağının olup olmadığına emin olunur. Gaz kaçağı Beko servisi tarafından kontrol edilir.
 
-iç ve dış ünitede bulunan fanların çalışması kontrol edilir.
 
-Cihazın elektrik oranı akım ve çalışma sıcaklığı kontrol edilir.
 
-Elektronik kartlı buzdolabının uzaktan kumandası ve işlemi kontrol edilir.
 
Herhangi bir sorunda Beko buzdolabı servisi gerekli tepkimeleri yapacak, 1yıl garantili tamir ve bakımlarla buzdolabınızı ilk günkü performansına kavuşturacaktır.

Beko Buzdolabı Servis Çalışmaları