2003
2018
istanbul, samsun, çamaşır makinesi, beyaz eşya , servis, bakım , onarım, tamirat, 1 yıl onarım garantisi, deniz beyaz eşya servisi, montaj, yedek parça

İstanbul Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

İstanbul'da Samsung Çamaşır makinesi Servisi Olarak Tamir Bakım Montaj Yedek Parça sektorunde hizmet vermekteyiz. İstanbul'un bir cok semtine en kısa surede donanımlı araçlarımızla Deneyimli Yetkili Servis anlayışıyla hizmet veren Teknisyen Tekniker stajyerlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duymaktayız Deniz Beyaz Eşya Servisi Kurumsal kimliğiyle yıllardır Samsung Markalı ürünlere hizmet vermektedir, vermeye devam edecektir. Bizleri 0534 414 63 28 nolu telefondan 0538 748 44 59 nolu Cep telefonundan, beyazesyatamircim@gmail.com e-posta adresimizden Servis cagir Canlı Destek Üzerine Bizlere ulaşabilirsiniz ... İstanbul'de Samsung Çamaşır makinesi özel servis Hizmetleri veren Deniz beyaz eşya servisi İstanbul'un bir çok ilçesine hizmet veren servis araçlarımızla evlerinizde ve ofisde Kullandığınız Çamaşır makinelerizin Tamiri Bakımı Montaj De Montajı Yedek parça Servisi.

Deniz Beyaz eşya servis sunduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. Deniz Beyaz eşya  servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini arttırmayı prensip edinmiştir. İstanbul Çamaşır Makinesi servisi çamaşır makinenizde oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır. Firmamızdan almış olduğunuz tüm Çamaşır Makinesi teknik servis hizmetlerinde teknisyenlerimiz çamaşır makinenizin onarım ve bakım işlemini tamamladıktan sonra size onarım garanti belgesini onaylayarak teslim edecektir. Servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekiplerimizin size bırakmış olduğu Çamaşır Makinesi onarım garanti evrağı siz değerli tüketicilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı problemin tekrar oluşması durumunda Firmamızdan ücretsiz arıza onarımı talebinde bulunabilirsiniz. Çamaşır Makinenizdeki aynı sorun çözülünceye dek Firmamızdan ücretsiz Çamaşır Makinesi servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.