0405
2018
mecidiyeköy beyaz eşya servisi, mecidiyeköy beyaz eşya tamir, mecidiyeköy çamaşır makinesi servisi,mecidiyeköy buzdolabı servisi,mecidiyeköy bulaşık makinesi servisi, mecidiyeköy ankastre fırın servisi, mecidiyeköy derin dondurucu servisi,

Mecidiyeköy beyaz eşya servisi

Deniz Beyaz Eşya Servisi Mecidiyeköy'da firma garantisi bitmiş beyaz eşyaların arıza, bakım teknik servis hizmetini sunar. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arızayı orijinal yedek parça kullanarak müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimizle en hızlı ve en güvenilir şekilde gidermekteyiz. Garantili, Hızlı, Uzman Servis. Mecidiyeköyde Deniz Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşya servis hizmetini yerinde ve zamanında gerçekleştirmekteyiz. Başta Bosch, Ariston, Arçelik, Vestel, Profilo, Sıemens, Beko, Simfer,Miele olmak üzere bir çok beyaz eşya markasının servis hizmetini Mecidiyeköy  ve çevresine sunarız.Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alır. Beyaz eşyalar özellikle ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Zamanın da elde zahmet çekerek yıkadıkları bulaşıkları ve çamaşırları şimdi beyaz eşyalar sayesinde tek tuş ile yıkayabilmekteler.
 
 
Mecidiyeköy beyaz eşya tamiri tamircisi tamir tamiratı uzmanı ustası arıyorsanız Mecidiyeköyde beyaz eşya tamiri hizmeti veren firmamız Mecidiyeköyda her marka beyaz eşyalara tamir bakım onarım sökme takma montaj hizmetini garantili olarak sunmaktadır.
 
Genç  , dinamik,saygın ve çağdaş  ekibimizle %100  müşteri  memnuniyeti ilkesi altında Mecidiyeköy’ün her yerine tam donanımlı gezici servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
 
Misyonumuz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayabilmektir. Bu amaçla doğru fiyat, kesintisiz, garantili ve en hızlı hizmeti ulaştırmak için çalışmaktayız.
 
Vizyonumuz Mecidiyeköy’ da Beyaz Eşya  alanında akla gelen ilk ve en kaliteli özel servis olabilmektir.
 
Tamir, Onarım, Bakım ve Yedek Parça tedarikleri ile ilgili soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim linkimizden veya Çağrı hatlarımızdan bizlere çalışma saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz.