Aspiratör Servisi

Mutfakta yemek yapılma aşamasında en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de aspiratördür. Çok sık kullanıldığından bakım ve tamire de ihtiyaç duyulur. Aspiratörün arızalanma sebeplerinden bazıları da şunlardır;

Filtreler tıkanmış olabilir, pervane deforme olmuş olabilir, baca tıkalı olabilir bu ve bunun gibi durumlar karşısında İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmet vermekte olan firmamıza ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Filtreler tıkanmış olabilir, pervane deforme olmuş olabilir, baca tıkalı olabilir bu ve bunun gibi durumlar karşısında İstanbul'un tüm ilçelerine 7/24 hizmet vermekte olan firmamıza ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
Aspiratörlerimiz yoğun kullanımından dolayı hava filtreleri tıkanabilir.

Tamire ihtiyacı olan aspiratörleriniz ekibimiz tarafından en hızlı şekilde tamir edilmektedir. Tamir, montaj ve bakımın doğru yapılması bu alanda oldukça önemlidir. işinde uzman ustalar tarafından yapılmadığı sürece cihazınız oldukça zarar görebilir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi veya servis randevusu için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp