HİZMETLERİMİZ


Aspiratör Servisi

Mutfakta yemek yapılma aşamasında en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de aspiratördür. Çok sık kullanıldığından bakım ve tamire de ihtiyaç duyulur

Bulaşık Makine Servisi

Bulaşık makinenizin sorunsuz çalışması için belli aralıklarla bakımını yaptırmalısınız. Makinenizin filtresinde bulaşık artıklarından kalan tortular zamanla pompada sorun çıkartabilir. oluşan topaklar katranla artarak alt süzgeçleri tıkamaktadır.

Buzdolabı Servisi

Mutfaklarımızın vazgeçilmezi en önemli aracı buzdolaplarımızdır. Bütün besinlerimizi bu aracın içerisinde koruyabiliriz. Ancak diğer beyaz eşyalarında da olduğu gibi buzdolabının da zaman zaman arızaları olabilir. Buzdolabında çıkan sorunlar besinlerinize de zarar verebilir bu nedenle tamiri ve bakımı son derece önemlidir.

Çamaşır Makine Servisi

Günümüzün en çok kullanılan ürünlerinin başında gelen çamaşır makinesi hayatımızı kolaylaştırmada fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan çamaşır makinesinden tam anlamıyla verim alamayacaksınız. Bu durum ilerledikçe sizi maddi sıkıntıya sokacaktır.

Derin Dondurucu Servisi

Derin dondurucular saklama kapları ve gelişmiş sağlık koşullarıyla beraber yiyecek saklamak da bir o kadar kolaydır. İnsan hayatını son derece kolaylaştıran derin dondurucular bakımı yapılmadığı sürece işlevini yitirebilir.

Klima Servisi

Yaz aylarının en önemli ihtiyaçlarından biri de klimadır. Yazın nemli havalarından bunalmamanız için son derece faydalı ve kesinlikle kullanılması gereken bir üründür. Klimanızın içerisinde bulunan ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve oluşan tortular...

TIKLA ARA
WhatsApp